Hakkımızda

7+ Yıllık
Tecrübe

Biz kimiz?

2012 yılından beri sektörde aktif olarak web tabanlı iş ve müşteri takip çözümleri geliştiren bir firma iken, Vebis macerası ilk 2014 yılında bir anaokulunun bize ulaşıp, okulu için bir Veli Bilgilendirme uygulaması istemesi ile başladı.

Okulumuzun ihtiyacını iyi bir müşteri memnuniyeti ile karşıladık, şans odur ki aradan aylar ve hatta yıllar geçti. 1 ay içerisinde birbirinden bağımsız, hatta Türkiye'nin birbiri ile hiçbir alakası olmayan illerindeki farklı okulların aynı uygulamayı istemesi üzerine bunun sektörel bir ihtiyaç olduğunu gördük, hemen araştırmaya koyulduk ve kendimize pilot okullar seçerek ürünü son kullanıcısı ile beraber geliştirdik. Özgüvenimizin, müşteri memnuniyetimizin gerçek hikayesi de budur. Kısaca özetlemek gerekirse biz, teknolojiye, tasarıma ve kullanıcı deneyimine inanan bir ekibiz. Sağlıklı bir şekilde, sağlıklı ortamlarda sağlıklı projeler geliştirmek istiyoruz.

Not: Vebis projesini ilk kez deneyimlediğimiz o 2014 yılındaki müşterimiz, aynı projeyi aynı kodlar ve aynı teknoloji ile hala kullanıyor ve halinden memnun.

Bize Ulaşın